Kontakt

S.I."Techniczna"
ul. Słoneczna 15
05-410 Józefów

NIP: 5320100817
REGON: 000455947
KRS: 0000005504

tel./fax (22) 789 31 46

tel. Dz. Handlowy (22) 789 43 73 

e-mail: dh@sitechniczna.pl
www.sitechniczna.pl

 


Polityka jakości

Polityka jakości

Celem Spółdzielni Inwalidów "Techniczna" jest projektowanie, produkcja i sprzedaż wyrobów z tkanin technicznych oraz świadczenie usług na jak najwyższym poziomie i w pełnej zgodzie z wymaganiami Klienta. Gwarantujemy tym samym niezawodność w użytkowaniu i pełną satysfakcję naszych Klientów. Polityka jakości realizowana w ramach wdrażanego Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001: 2015, przy pełnym zaangażowaniu kierownictwa i całego personelu, pełni rolę "Konstytucji" w naszej firmie, a więc żadna działalność nie może być z nią sprzeczna. 
Jakość w Spółdzielni Inwalidów "Techniczna" oznacza dążenie do osiągnięcia jak najwyższego stopnia satysfakcji Klientów dzięki najlepszej obsłudze i najwyższym poziomie jakościowym oferowanych wyrobów i usług przy spełnieniu przepisów prawa. 

Cele realizujemy poprzez: 
- spełnianie potrzeb Klientów poprzez ich najlepszą obsługę i bezbłędną realizację umów i zamówień,
- dostarczenie Klientom wyrobów i usług o konkurencyjnej jakości,
- współpracę ze sprawdzonymi dostawcami, będącymi w stanie sprostać naszym wymaganiom odnośnie jakości i terminów realizacji, 
- ciągłe doskonalenie organizacji Spółdzielni i poprawianie jakości jego działania, unikanie błędów a nie tylko ich korygowanie,
- logiczną politykę kadrową - poprzez określenie kompetencji, uprawnień, obowiązków pracowników, zapewnienie im komfortu pracy, możliwości samorealizacji i rozwoju, stosowanie nowoczesnych technologii w realizowanych przez nas wyrobach i usługach.

Powyższe założenia są powodem ciągłego doskonalenia ustanowionego przez nas systemu jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2015. 
Cele i związane z nim zadania są wymierne i podlegają ciągłemu monitorowaniu.
Zarząd Spółdzielni Zapewnia zasoby na realizowanie polityki jakości w postaci: wykwalifikowanego personelu, nowoczesnej technologii, środków materialnych i finansowych.

 

Copyright S.I. Techniczna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Redhosting.pl © 2013